Soyka: Když rostlinně, tak chutně a kvalitně

Soyka

Kdo jsme: Rodinná firma, která začala s výrobou a prodejem tofu na farmářských trzích. Brzy k tomu přidala další sójové produkty a rozšířila se i do Rakouska a Německa.

Co děláme: S vášní pro dobré jídlo a smyslem pro udržitelnost vyrábíme kvalitní rostlinné produkty z rakouské bio sóji. Vše balíme do zálohovaných skleněných lahví. Šíříme osvětu o rostlinném stravování a boříme mýty o sóje. Věříme v sílu přírody a využíváme ji k vytváření čistých (čti bez konzervantů, barviv, éček a chemikálií) produktů, které nejen, že chutnají výborně, ale také podporují zdraví a psychickou pohodu.

Naše mise: Nabízet širokou škálu kvalitních rostlinných produktů, které jsou eticky a ekologicky udržitelné a bohaté na živiny s vytříbenou chutí pro nejnáročnější požitkáře. S chutí se pouštíme do inovací, díky který jsou naše produkty světovými unikáty hned v několika oblastech (např. vyrábíme jediný veganský jogurt fermentovaný ve skle).

Jak nás poznáte? Jsme ti s červenou hvězdou, která je naším symbolem boje za transparentní označování rostlinných alternativ k tradičním mléčným výrobkům. Protože GOOD by Soyka znamená, že naše mléko/ jogurt/tempeh atd. je více než dobré pro vás, vaše zdraví, váš život, rodinnou oslavu, party či rychlou sváču. GOOD by Soyka znamená dobrý život s vědomým přístupem k sobě i planetě. Neodbývejte se a jezte prostě dobře, aby vám bylo dobře.

Další články

Tempeh.cz